bootstrap templates

Wynagrodzenie

Sposób ustalania wynagrodzenia za świadczone przez Kancelarię usługi, dostosowany jest do okoliczności sprawy oraz preferencji klietnów.

  1. Niezbyt skomplikowane porady prawne, które klient może otrzymać podczas osobistej wizyty w Kancelarii, kształtują się na poziomie od 50 do 100 zł netto
  2. Ponadto, istnieje możliwość ustalenia indywidualnej stawki dla danego zlecenia, a w sytuacji, w której w chwili podjęcia się prowadzenia sprawy trudno jest przewidzieć czas jej trwania, możemy zaoferować klientom stawki godzinowe.
  3. Z kolei dla stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, stosowany jest miesięczny ryczałt w stałej kwocie wynagrodzenia, w ramach którego prowadzona jest kompleksowa i ciągła obsługa prawa.
  4. W sprawach o zapłatę, odszkodowanie i zadośćuczynienie, Kancelaria oferuje klientom możliwość ustalenia wynagrodzenia uzależnionego od wygrania sprawy lub wysokości zasądzonej kwoty – tzw. success fee. Wówczas z klientami ustalane jest niezbyt wygórowane wynagrodzenia podstawowe i premia za sukces, odpowiadająca procentowi od wygranej kwoty.

    Rozumiemy specyfikę problemów prawnych, jak i indywidualne preferencje każdego klienta, stąd gwarantujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, dostosowane do Państwa potrzeb.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Adres:

Kancelaria Radców Prawnych
'Berg & Mazurek"
Al. Wolności 22 lok. B 10,
42-217 Częstochowa

Kontakt:

Email: kancelaria@bergmazurek.pl           
Telefony:
Paweł Berg - 537-123-232
Mariusz Mazurek - 506-934-207

 

Radca Prawny Paweł Berg - Prawnik Kłobuck, Radca Prawny Mariusz Mazurek - Prawnik Częstochowa
Usługi prawnicze Częstochowa Kłobuck